Máme tu pre Vás pár kúskov, v ktorých sa budete cítiť trendy a zároveň pohodlne.

Škola, výchovno- vzdelávacia inštitúcia.
Niekedy braná aj ako budova, no chodby tejto budovy sú ako módne móla. Dievčatá sŕšia radosťou, keď sa nimi môžu prejsť a ukázať svoje štýlové oblečenie. Tieto dni a jeseň prichádzajú a toto obdobie má výhodu, že môžeme byť kreatívny, použiť aj letné kúsky ako napríklad šaty, kraťasy, sukne, blúzky, topy a podobne.

Nemôžeme zabudnúť ani na doplnky, ktoré náš outfit vždy doladia. Slnečné okuliare, na posledné ostré slnečné lúče. Šatky, na prichádzajúci jesenný vietor. Rôzne štýlové dámske opasky. Kožené batohy, či kabelky sú taktiež jedny z top pomocníkov na prenos kníh, či školských potrieb. Sú štýlové a využiteľné.

No samozrejme nezabúdame ani na mužov. Rôzne kožené peňaženky, opasky, šiltovky, šály či pánske kabely. Módnym hitom sú aj dizajnové kryty na mobil s vlastnou fotkou.

Nebáť sa ísť v pred!

Každý z nás sa chce niekomu páčiť, rád sa oblieka a vyberá si nové kúsky. Každá žena strávi hodiny vyberaním niečoho štýlového na seba. No nie vždy je nálada obliecť sa ako bohyňa. Niekedy chceme byť len tiché obyčajné bohyňky v teplákoch.


Tepláky, ako také, neboli nikdy brané, ako dobrý módny kúsok. Bol to znak neupravenosti a nosili sa poväčšine len doma, či pri športových aktivitách.
Tepláková súprava stratila svoje predchádzajúce negatívne významy a začala byť videná v úplne novom svetle. Dnes je už úplne bežnou súčasťou našich šatníkov.
S našími novými farebnými teplákovými súpravami , či teplákovými šatami sa budeš cítiť ako bohyňa každý deň. Teplákové výrobky Versabe sú pohodlné, štýlové a s láskou ušité na Slovensku. Preto ich aj ty musíš mať doma.

 Každý deň vymýšľame a dolaďujeme každý kúsok pre Vás. Kombinácie teplákových súprav, šiat, či mikín sú rôzne. Už si len treba vybrať tú svoju.
Budeme radi, ak ťa v takejto našej teplákovej súprave Versabe uvidíme.