Niet nad domácu pohodu

Niet nad domácu pohodu a poobedňajšiu kávičku! Kto súhlasí? Asi všetci však? Tvoje milované kreslo alebo gauč, tvoj obľúbený hrnček, voňavá káva a na nohách obľúbené papuče! Ideálna idilka! Nádherná chvíľa len a len pre Teba! Či už po dlhom dni v práci alebo keď konečne uložíš poobede spať svoje malé ratolesti, s ktorými si užívaš „materskú dovolenku“.

Aby sme ti túto chvíľu urobili ešte originálnejšou, pripravili sme pre teba kolekciu našich papúč, z ktorých si určite vyberieš .

Pre tie, ktorým je stále zima, máme ideálny model 25, nami nazvané takzvané bamboše z pravej ovčej vlny – 100% prírodné.

Úžasné papuče z ovčej vlny

Úžasné papuče z ovčej vlny

Ideálne sú tiež po teplom kúpeli, keď sa zahúľaš do svojho mäkučkého županu. Bamboše na nohy, pohár vínka do ruky a večer pred telkou sa môže začať!

Pre tie originálnejšie je tu model 47 a 48. Sú to naše modernejšie bamboše – vysoké papuče z ovčej vlny z vonkajšej strany doplnené o vlnenú pleteninu so vzorom vločiek či už v čiernej alebo šedej kombinácii.

Úžasné papuče z ovčej vlny model 47

Úžasné papuče z ovčej vlny model 47

Úžasné papuče s ovčou vlnou model 48

Úžasné papuče s ovčou vlnou model 48

Vyrábajú sa tiež vo verzii s otvorenou pätou, teda ako šľapky!

Aj pre tvoju super susedu tu máme skvelé papuče, do ktorých ju môžeš u seba doma obuť a ponúknuť jej, aby ťa neohovárala, že máš doma studené podlahy. Je len na tebe, aké si zvolíš. Obľúbený model vločka vyrábaný v rôznych kombináciach farieb.

Alebo ortopedické na vyššom podpätku uzatvorené a oteplené ovčou vlnou alebo otvorené s prírodnou koženou stielkou.

Ak nemáš chuť míňať veľa peňazí, skvelé sú aj tieto jednoduché papuče či už v oteplenej alebo neoteplenej verzii. Tak šup šup nakúpiť papuče a pozvať susedu na kávu.

Prečítajte si aj náš starší blog o dámskych papučiach.