Dámske plavky kolekcia 2020

Ženy, ktoré už naše plavky poznajú, povedia, že ich vôbec nemusíme vychvaľovať. Stačí si pozrieť recenzie našich spokojných zákazníčok, tie hovoria za všetko!

Recenzie

Dámske plavky, ktoré vám www.modneveci.sk ponúka sú jednoducho dokonalé. Pri správnom meraní padnú ako uliate na prvý krát. Ak aj náhodou nie, tak vám ich radi vymeníme. Dlho očakávaná kolekcia plaviek 2020 je už momentálne v ponuke! Všetky plavky máme skladom, takže ak si ich dnes objednáte, už zajtra ich môžete mať doma!

A aká vlastne tá kolekcia plaviek 2020 je? Jedným slovom dokonalá, od opäť elegantnej čiernej farby, ktorá je tento rok doplnená o zlatú či striebornú farbu alebo kvetinové či panter vzory máme v ponuke aj farbu roka a tá je modrá klasik. Škála farieb je skutočne rozmanitá. Na svoje si prídu ženy, ktoré milujú takzv. neónky, ktoré nádherne vyniknú na opálenej pokožke. V ponuke máme aj nové farby ako sú slonovinová či telová- Skutočne skvostné a luxusné dokonalé bikiny.

Pre mladšie ročníky máme v ponuke model Anabel s podprsenkou a nohavičkami na viazanie. Model Anabel je bikinový štýl plaviek s push up podprsenkou na viazanie okolo krku a cez chrbát. Vyčarí prsia tam kde nie sú a naopak vďaka dobrej konštrukcii podprsenky udrží aj veľké či silikónové prsia.

Ďalším veľmi obľúbeným modelom je model Evita, ktorý má podprsenku v štýle bardot, ktorý je ideálny na opaľovanie (má odnímateľné ramienka) alebo ako náhrada podprsenky pod plážové šaty.  Štandardne obľúbeným modelom, ktorý uzatvára tohtoročnú kolekciu plaviek 2020 je model Esther určený najmä pre ženy po pôrode, tehotné ženy a staršie ženy, ktoré chcú v plavkách stále vyzerať elegantne a moderne.

Návod ako sa správne pomerať nájdete TU. Alebo si prečítajte o staršej kolekcii plaviek v tomto článku.