KOLEKCIA Dámske ČIŽMY 2021/2022

Čo sa bude nosiť túto zimu?

Aké čižmy by Vám túto zimu v botníku zaručene chýbať nemali? V botníku každej ženy by sa tento rok mali nachádzať vysoké čižmy nad kolená. Či už v imitácii kože alebo kvalitné dámske čižmy nad kolená z pravej kože.

Ak patríte medzi milovníčky kvality a luxusu, tak Vám takéto dámske čižmy nad kolená z pravej kože ponúkame. Vyrobené sú z kvalitnej kozej kože. Kozia koža je veľmi mäkučká a príjemná na dotyk, veľmi dobre sa prispôsobuje. Tým sa dokonale dokáže prispôsobiť každej nohe. V kolekcii čižiem zima 2019/2020 budú prevládať jesenné farby ako sú olivovo zelená, slivková, popolovo šedá alebo škoricová.

Je len na Vás, ktorá farba vás zaujme a s ktorou sa viete zladiť.

Zelená army prešívaná dámska zimná bunda a k tomu model 040 v olivovej farbe a máte nadčasový outfit. Alebo škoricová Ema pliešok a k tomu elegantný kabát Sara horčicový a outfit do práce je hotový.

Ak však máte v obľube čiernu farbu ktorú skombinujete s hocičím a akokoľvek, tak si vyberiete aj Vy. Či už vysoké čižmy nad kolená model 040 v čisto čiernej farbe na nízkom širokom opätku alebo vysoké čižmy novinka kot08.

Pre tie, ktoré už našu kvalitu čižiem poznáte, máme dobrú správu. Do našej už tak širokej ponuky sme zaradili aj nestarnúci model EMA 08 a to v nových farbách ako je odvážna červená, krásna modrá, moderná hnedá camel alebo sivá.

Naša „Kolekcia Dámske Čižmy 2019/2020“ vyhovie každej žene. Tak šup šup nakupovať a vyberať. Navyše ak Vám šírka lýtka nesadne, vieme Vám ušiť aj čižmy na mieru! Návod ako si správne merať nohu pre zistenie veľkosti dámskych čižiem si môžete prečítať TU.