Rozdiel medzi Slim fit a Regular fit košele.

Regular strih
Známe skôr pre pánov staršej generácie. Je pohodlnejšieho strihu, rozšírená v páse, lepšie pohyblivosť vďaka záhybom na chrbte, ktoré sú protisebe, je určená pre pánov s nevyformovanou postavou, jednoducho pre tých s veľkým bruchom, výhodou tohto strihu je voľnosť.

modneveci pánske košele

Luxusná pánska červená košeľa s bodkou VS-PK-1734

modneveci pánske košele

Slim fit strih
Moderný, luxusný, vypasovaný strih košieľ, ktorá má v dnešnej dobe veľký úspech, je šitá tak aby v oblasti hrudníka na rebrách obopla vašu postavu. Slim fit strih zvýrazní vašu postavu. Tento strih košele je určený pre mužov, ktorý na svojej postave aktívne pracujú, pre manažérov či chlapov do 40 rokov, ktorý chcú vyzerať dobre.

Košele máme aj pre pánov väčších rozmerov. Zaobstarajte si košele nadrozmerných veľkostí. Sme tu pre Vás, okrem klasických rozmerov M-3XL šijeme aj košele na mieru ale aj klasické veľkosti pre menších mužov alebo aj väčších od veľkosti XXS do 7XL. Veľké brucho, široké ramená, dlhé ruky alebo iné problémy, s ktorými si hravo poradíme. Košele samozrejme šijeme aj na mieru, stačí nás kontaktovať s Vašimi mierami a za pár dní budeme mať košeľu doslova stvorenú pre Vás.

modneveci pánske košele

Krásna elegantná košela v bielom prevedení s jemným modrým lemovaním. Košela ma slim strih.

Pánska košeľa v slim fit strihu – VS-PK-1709

Porovnanie regular fit a slim fit

modneveci pánske košele

Luxusná pánska čierna košeľa. Vhodná na spoločenské udalosti ale aj pracovné stretnutia.

Luxusná pánska čierna košeľaVS-PK-1708

Klasická biela košeľa vhodná do obleku

Klasická biela mierne lesklá košeľa v strihu SLIM FIT VS-PK-1714