Už sa Vám niekedy stalo, že ste si pár dní pred Vianocami uvedomili, že nemáte darček pre dedka, manžela, brata, uja či pre iného člena rodiny mužského pohlavia? Nebaví vás na poslednú chvíľu pobehovať po nákupnom centre a tlačiť sa v dave ľudí, ktorý by Vás neváhali udupať snažiac sa uchmatnúť si ten najlepší dar za tú najlepšiu cenu?

modneveci, darček, vianoce, pod stromček

Darček na vianoce – ModneVeci

V dnešnej dobe sú chvíle, ktoré môžete stráviť so svojou rodinou v pohodlí domova ozajstnou vzácnosťou. Nebolo by teda príjemnejšie nasávať krásu vianočných sviatkov z pohodlia domova? Okrem darčekov je predsa toľko vecí čo je potreba pripraviť ale to neznamená, že by vás to malo stresovať. Zapojte do príprav všetkých členov rodiny a uvidíte, že to môže byť celkom zábava.

darcek pod stromcek, blog, modneveci

Vianočné koledy, punč, vôňa škorice a jabĺk, pečenie a zdobenie perníkov, stavanie a zdobenie stromčeka a veľa iných aktivít, ktoré vo vás oživia tú pravú atmosféru Vianoc. No a večer, keď si vaša rodina po dobrej večeri posadá do obývačky aby si spolu pozreli jednu z tradičných vianočných rozprávok môžete pokojne hľadať darčeky na internete.

A práve tu sa dostáva na rad otázka „Čo by ho potešilo?“ Môžete vsadiť na istotu a siahnuť po ponožkách, ak má teda váš blízky ešte na ne v šatníku miesto. Na výber sú napríklad protišmykové ponožky s vianočným vzorom na domáce použitie pre mužov, ktorým je stále zima no neobľubujú papuče napr. (https://www.modneveci.sk/p/2271/panske-termo-ponozky-protismykove-14-sobik-sede)   alebo klasické ponožky do topánok vyrobené z ovčej vlny, ktoré udržia nohu v teple aj v tuhých mrazoch napr. (https://www.modneveci.sk/p/2534/panske-ponozky-svetlo-sive) .

  

Ak máte v rodine muža, ktorý sa elegantne oblieka, má rád kvalitné materiály a jeho pracovná pozícia to priam vyžaduje určite by ste sa mali poobzerať po nejakých pekných spoločenských topánkach z pravej kože (https://www.modneveci.sk/p/11268/elegantne-topanky-kozene-model-138-t-hnede)  alebo by ste sa mohli pokúsiť objednať kvalitnú košeľu s vysokým obsahom bavlny

https://www.modneveci.sk/muz/oblecenie/kosele no ani opasok s klasickým zapínaním (https://www.modneveci.sk/p/1974/pansky-kozeny-opasok-desel-cierny-pm-2016-04) alebo s automatickým zapínaním (https://www.modneveci.sk/p/2646/pansky-kozeny-opasok-s-automatickou-prackou-modry-pa-3-5-17-41m) by ho zaručene neurazil. Pekným a zároveň praktickým darčekom môže byť aj ETUE taška s pravej kože s možnosťou výberu z rôznych prevedení (https://www.modneveci.sk/p/11247/panska-prirucna-taska-tan-902-z-pravej-koze, https://www.modneveci.sk/p/533/panske-kozene-etue-elegantna-prirucna-taska-pre-panov-cierna, https://www.modneveci.sk/p/2517/panska-etue-kabelka-mini-cierna). Pre mužov, ktorým ale ETUE taška nevyhovuje či už svojou veľkosťou alebo absenciou dlhého ramienka na nosenie na ramene je možné zaobstarať klasickú tašku na rameno (https://www.modneveci.sk/p/11220/dokonala-panska-kabelka-v-lb233hch-h-tan-v-hnedom-prevedeni, https://www.modneveci.sk/p/11225/modra-panska-kabelka-n243-gv, https://www.modneveci.sk/p/2926/panska-etue-taska-wild-cierna-012-ndm). Pre mužov, ktorý sa ani na krok nepohnú bez notebooku sa tiež dá objednať praktický darček v podobe tašky na notebook (https://www.modneveci.sk/p/1497/taska-na-notebook).

  

 

V prípade, že ide o jedného z príbuzných, ktorého až tak dobre nepoznáte, no tiež by ste ho chceli obdarovať nejakou drobnosťou mali by ste zvážiť koženú peňaženku a to napr.: https://www.modneveci.sk/p/2902/kozena-panska-penazenka-tmavo-siva-loren-n992-stl, https://www.modneveci.sk/p/2915/panska-kozena-penazenka-wild-hneda-rmh-01l,  https://www.modneveci.sk/p/2919/panska-kozena-penazenka-paul-rossi-002-gp-cierna, elegantný svetrík, ktorý páni nosievajú v zimných mesiacoch oblečený v kombinácii s košeľou.

https://www.modneveci.sk/p/938/pansky-sveter-n07-tmavo-sivy, https://www.modneveci.sk/p/176/pansky-sveter-01-cerveny,

https://www.modneveci.sk/p/11372/krasna-panska-hneda-kosela-vs-pk-1736, https://www.modneveci.sk/p/11382/luxusna-panska-kosela-biela-s-dvojitym-vysokym-golierom-vs-pk-1731,

alebo mäkučké papuče oteplené ovčou vlnou, ktoré sú ideálnym vianočným darčekom s praktickým využitím https://www.modneveci.sk/p/212/panske-kozene-papuce-model-u-0003.  Pre mužov, ktorých netrápia studené nohy je možné zakúpiť aj papuče bez oteplenia https://www.modneveci.sk/p/238/panske-kozene-papuce-model-v.

Ale čo sa týka vášho priateľa, snúbenca alebo manžela myslím, že mi nejeden muž dá za pravdu, keď vám milé dámy odporučím erotické spodné prádlo z kolekcie slúžiacej na posteľové hrádky a po prípade nacvičenie nejakej krkolomnej choreografie https://www.modneveci.sk/p/1492/vianocna-nocna-kosialka-snow-queen, https://www.modneveci.sk/p/3005/eroticky-damsky-set-ld-15-cerveny, https://www.modneveci.sk/p/2951/eroticke-cervene-damske-body-ld-25.