Papuče – domáca obuv!

Skvelý a navyše lacný darček, ktorý by nemal chýbať pod žiadnym vianočným stromčekom. Papuče sú zároveň veľmi praktickým pomocníkom každej domácnosti ako domáca obuv. V dnešnej dobe plnej laminátových podláh je dobré mať poruke pohodlnú domácu obuv. V našej ponuke Vám ponúkame široký výber dámskych, pánskych ale i detských papúč. Každý si príde na svoje, či už oteplené modely pre večných zmrzľošov alebo otvorené pre ľudí, ktorým je stále teplo. Najpredávanejším modelom roka je takzvaná biela vločka je to ideálny vianočný darček, na ktorý si už naši zákazníci zvykli a bez týchto papúč by azda ani Vianoce neboli Vianocami. Dostupná je vo viacerých farebných kombináciách. No máme pre Vás aj darček na Mikuláša, papuče zvané Mikulášska vločka v krásnej červenej farbe s motívom snehovej vločky. Tento darček zaiste ocenia i rodičia detí, nakoľko papuče im zúbky nepokazia a navyše ich príjemne zahrejú.
V našej ponuke nájdete i komplety pre starých rodičov, babky a dedkov. Set obsahuje univerzálny ľadvinový pás a teplé hrejivé papuče z ovčej vlny. Zakúpiť si môžete tento tovar vo zvýhodnenom sete za akciovú cenu alebo samostatne ako ľadvinový pás alebo hrejivé papuče z ovčej vlny.
Papuče z našej ponuky sú kvalitne prepracované, vyrábané sú u malých remeselníkov nie vo veľkých koncernoch. Aj preto sa kladie dôraz pri vyrábaní každého a jedného páru papúč, ktorý je ručne strihaný a vyrábaný s precíznosťou.

Papuče - domáca obuv!Papuče - domáca obuv!

Rozmýšľate nad vhodným vianočným darčekom? Už nemusíte, poradíme Vám v tomto článku.