Máte v práci prísny dress code?

Dress code vôbec nemusí byť nepríjemná záležitosť. Ponúkame Vám riešenie a to krásne dámske košele v strihu SLIM FIT, ktoré nádherne zvýrazňujú ženské krivky. Košele sa skvele hodia do nohavíc či sukní. Navyše farby košieľ si držia krok s módou. V našej ponuke nájdete jemné pastelové farby ale i výraznú červenú či tradičnú bielu košeľu.
Košeľa je kúsok oblečenia, ktorý si drží svoje miesto vo svete módy už niekoľko stáročí. Skvele sa hodí pre ženy manažérky, podnikateľky, učiteľky, recepčné a pod. Navyše ak si potrebujete zladiť celý svoj firemný tým do jednej farby nie je problém, napíšte nám na info@modneveci.sk a ušijeme Vám váš firemný outft na mieru!

Máte v práci prísny dress code?

Nezabúdame ani na pánov

Dress code sa samozrejme týka aj pánov. Či už pracujete v kancelárii alebo chodíte a cestujete na služobné cesty, Vašu firmu nereprezentujete len Vy ale aj Vaše oblečenie. Väčšina firiem sa uspokojí s klasikou, ako je oblek, sako či pánska košeľa s nohavicami. K tomu klasický doplnok v podobe kravaty alebo motýlika. Oblečenie dopĺňa pánska spoločenská obuv. Ideálna je samozrejme farebná kombinácia s bielou košeľou. Naše šité košele ponúkame v strihu SLIM FIT ale aj REGULAR, na svoje si teda prídu všetci páni. Chýbať nesmie ani kožený opasok (návod na zmeranie dĺžky opasku nájdete TU).

Potešte teda svojho zamestnávateľa a reprezentujte ho tak, ako sa patrí.