Dámske pašmínové šatky – krásny doplnok každého outfitu.

Ak chcete oživiť svoj zimný šatník a ozvláštniť každý deň, tak pašmínová šatka je určite tá správna voľba ktorá Vám s tým pomôže. V našej ponuke nájdete nádherné dámske pašmínové šatky v tých najrôznejších farbách a kombináciách. Či už potrebujete doladiť čierny kabátik, jemnou,  ale nie príliš výraznou šatkou napr. v striebornej farbe, alebo aj pre tie odvážnejšie naša ponuka. Ponúka krásne sýte tyrkysové či odvážne červené farby. Navyše sú šatky veľké, takže skvelé zakryjú váš krk, čím Vás aj zahrejú. Vyrobené sú z príjemného materiálu, ktorý vás očarí svojou jemnosťou.

pašmínové šatky

Aj Vy ste väčším fanúšikom bavlnených kusov oblečenia? Pre Vás máme v ponuke bavlnené dámske šatky. Bavlenené šatky sa viac hodia na bežný deň k rifliam. Bavlnená dámska šatka je jemná a tenšia ako pašmínová šatka. Hodí sa skôr na jar a jeseň na prechodné obdobie. Naša šatka je skvelý dámsky doplnok.

Hľadáte nejaký štýlový a lacný doplnok? Hodvábna dámska šatka je z príjemného chladivého materiálu. Používa sa skôr ako elegantný doplnok. Z Hodvábnej šatky si viete uviazať peknú mašľu. . Všetky šatky skladom majú doručenie do 24 hodín.

Máte už vybratý darček na Vianoce pod stromček ? Nie ? Inšpirujte sa našim článkom o vianočných darčekoch.