Pletené dámske čiapky – Kolekcia 2019

Radi nosievate v zime čapice?

Tak u nás ste na tom správnom mieste. Pletené čiapky, teplé čiapky či dámske čiapky s veľkým brmbolcom, ktorý ja navyše vyrobený z pravej kožušiny, toto všetko Vám ponúkame v našom fashion internetovom obchode modneveci.sk. Čiapky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý skvele drží tvar a nenaťahuje sa. S našimi čiapkami skvele zladíte elegantný či športový outfit, no výborne budete vyzerať aj na zimnej lyžovačke na svahu. Pletené dámske čiapky z kolekcie 2019 sú vyrábané v trendy farbách ako je snehovo biela, smotanová, tmavo modrá, hnedá či šedá. Neprehliadnuteľná je obrovská bombuľa z pravých vlasov z mývala.

Teplá flisová podšívka vo vnútri čiapky Vás skvele zahreje aj v tých najtuhších mrazoch a zimných mesiacoch. Navyše v našej ponuke sa skvelo zladíte aj so svojou slečnou alebo malou dámou. Rovnaké čapice v rovnakých modeloch a farbách nájdete na našej stránke a navyše pri kúpe takéhoto setu získate zvýhodnenú cenu. Ďalším bonusom, ktorý vám www.modneveci.sk ponúka je zvýhodnená cena pri kúpe rovnakého modelu vo viacerých kusoch. Dámska čiapka je dokonalým darčekom na Vianoce pod stromček.

Nezabúdajme ani na pánov, s ktorými sa môžete perfektne zladiť. Pánsky čiapky totiž taktiež máme v ponuke. Neváhajte preto a vyrazte spolu na prechádzky po snehu dokonale zladení.

Hľadáte aj detské čiapky? Dočítajte sa o nich v tomto článku.

damske ciapky modneveci.sk