Detské čiapky – kolekcia 2019

Ponúkame vám teplé detské čiapky na zimu pre vaše ratolesti. Krásne farby a detské motívy určite potešia každú bambuľku, či fešáka. Čiapky majú vo vnútri teplú barančekovú podšívku, ktorá vaše dieťa v zime príjemne zahreje. Čiapka krásne zakryje ušká vášho dieťatka pričom pekne lemuje jeho tváričku. Šnúrky zabezpečia že čiapky drží na svojom mieste a dieťatko si ju tak ľahko nestiahne, čo určite ocení nejedna mamina.
V našej ponuke na modneveci.sk nájdete takisto so šálikmi, alebo trendové čiapky s pravými bombuľami z pravého vlasu.

Detské čiapky modneveci.sk  Detské čiapky modneveci.sk

Luxusné detské čiapky od batoľat cez školákov po teenagerov. Všetky čiapky skladom. Dodanie garantujeme do 24 hodín. S pravou kožušinou.

Nezabudnite ani na seba či svojho partnera. V ponuke totiž máme aj dámske čiapky a pánske čiapky. Všetky v rôznych farebných verziách. S kožušinovým brmbolcom, s umelým brmbolcom či bez brmbolca. To všetko nájdete v našom internetovom obchode ModneVeci.sk už od 4,90€, všetky čiapky máme skladom a vieme Vám ich bez problémov dodať do 24hodín. Ak by sa Vám čiapka nepáčila, bez otázok Vám ju vymeníme. Tieto rôzne čiapky si taktiež môžete zladiť s dámskym šálom, pánskym šálom, dámskymi rukavicami či pánskymi rukavicami.

O novej kolekcii dámskych čiapok 2019 sa môžete dočítať v tomto našom článku.