Dnes si ukážeme ako si správne zmerať nohu pre výrobu čižiem na mieru. Je to trochu dlhší proces ale nie veľmi zložitý. Ak budete postupovať presne podľa našich inštrukcií, tak sa nemáte čoho báť. Ideme na to?

Ako zmerať nohu pre výrobu čižiem na mieru:

Čo budeme potrebovať?

– pevný meter 

– krajčírsky meter

– seba 😛

– centrofixka (krieda)

– Alpa + vatový tampón – na vyčistenie nohy po meraní

1. Zoberieme si pevný meter, centrofixku (kriedu). Meter priložíme k nahej nohe. Dávame pozor na to, aby sa začiatok metra dotýkal zeme. Postupne začneme značiť na nohe body a to vo výške 10cm, 15cm, 20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm, tak ako je to znázornené na obrázkoch.

Ako zmerať nohu pre výrobu čižiem na mieru Ako zmerať nohu pre výrobu čižiem na mieru Čižmy šitie na mieru pre široké a úzke lýtkaČižmy šitie na mieru pre široké a úzke lýtkaAko zmerať nohu pre výrobu čižiem na mieru Ako zmerať nohu pre výrobu čižiem na mieru

Výsledok Vášho značenia bude vyzerať takto:

Ako zmerať nohu pre výrobu čižiem na mieru

2. Zoberieme si krajčírsky meter a začneme merať na vyznačených miestach obvod nohy. Výsledky si zapisujeme do Formulára na výrobu dámskych čižiem na mieru.

Tabuľku spolu s formulárom si stiahnete sem

Čižmy šitie na mieru - obvod nohyČižmy šitie na mieru - obvod nohyČižmy šitie na mieru - obvod nohyČižmy šitie na mieru - obvod nohyČižmy šitie na mieru - obvod nohyČižmy šitie na mieru - obvod nohy

V prípade ak máte nesimetrické nohy meranie opakujeme aj na druhej.

Spolu s vyplneným formulárom prosím zašlite aj 1 fotku svojej nohy s čelnej strany (tak ako sú fotky vyššie).

FORMULÁR NA VÝROBU DÁMSKYCH ČIŽIEM NA MIERU na stiahnutie vo formáte PDF sem

Vyplnený formulár nám pošlite na emailovú adresu info@modneveci.sk .

Obchodné podmienky si môžete pozrieť SEM.

Veríme, že Vám náš návod pomohol a môžete si tak objednať čižmy stvorené na Vašu nohu. Ak ste si svojou veľkosťou istí aj bez nášho návodu, tak neváhajte a pozrite si ponuku našich kvalitných kožených dámskych čižiem.

Prečítajte si všetko potrebné o našich dámskych čižmách TU.